Про нас

Історія «CONSULTING CENTER EDUCATION» розпочалася із відкриття мережі дитячих садочків нового покоління Active Child School. Завданням центру є підвищення професійної майстерності педагогів, що, беззаперечно, сприяє підвищенню соціальної значущості професії вихователя дітей дошкільного вік та зростанню ролі і місця дошкільної освіти у суспільстві.
Ми адаптуємо міжнародні стандарти, найкращі європейські та українські освітні практики та впроваджуємо їх в освітній процес. «CONSULTING CENTER EDUCATION» – наша корпоративна гордість. Маючи багаторічний досвід, ми розробили ефективний алгоритм ведення бізнесу в освітній сфері, завдяки чому ми мінімізували інвестиційні ризики потенційних франчайзі.

Відео про наш проект
Перевірена бізнес-модель
Відомий бренд
Сучасний підхід до навчання
40 % клієнтів приходять за рекомендаціями наших батьків

Наші тренінги, майстеркласи та курси базуються на інвестиційно-розвиваючому принципі та спрямовані на конкретні результати. Ми активно співпрацюємо з найкращими українськими та міжнародними експертами в галузі освіти.
Реєструйтеся на наші заходи, приходьте та переконайтеся самі!

Наша команда

Ірина Мишкова
Власниця-фундаторка
Ірина МишковаВласниця-фундаторка
Мій девіз: Бізнесмен може бути успішним лише у випадку, якщо він любить свою справу. Любіть! Творіть! Дивуйте! Дитячий садок - це територія для розкриття і розвитку дитячих талантів. Ми небайдужі до розвитку освіти в Україні, саме тому зміни в дошкільній освіті ми зробили одним з своїх пріоритетів. Ось чому ми відкрили напрямок франчайзингу та створили тренінговий центр, у якому навчаємо потенційних франчайзі управлінню освітнім бізнесом. Збагатившись практичним досвідом, ми розробили покрокову інструкцію запуску і ведення бізнесу в сфері освіти. Навчальний центр педагогів - це не тільки робота з налаштування прибуткового бізнесу, це локація успішних людей, зайнятих важливою, цікавою та корисною роботою. Освіта - ваш капітал. Інвестуйте в майбутнє! Якщо Ви хочете розпочати власний бізнес і бути причетним до успіхів майбутнього покоління - освітній бізнес саме для Вас!
Команда однодумців, експертів-практиків, які професійно поділяться своїми знаннями, практичним досвідом і новітніми розробками в сфері дошкільної освіти, запрошує Вас до співпраці! Станьте частиною нашої команди! Ніщо так не мотивує, як власна перемога. Отже, перемагайте!
Валентина Савицька
Виконавчий директор, менеджер з комерційних освітніх проектів, маркетолог, фахівець з початкової освіти, практичний психолог в закладах освіти.
Валентина СавицькаВиконавчий директор, менеджер з комерційних освітніх проектів, маркетолог, фахівець з початкової освіти, практичний психолог в закладах освіти.
Мій девіз: «Якщо бути, то бути першим!» Завжди прагну до самовдосконалення: саморозвитку, навчання і покращення своїх особистих якостей і професійних навичок. Професіоналізм - одна з причин успіху компанії.
Маючи значний досвід в організації ефективної роботи, як державних, так і приватних освітніх та розважальних дитячих проектів, великих мережевих компаній, охоче поділюся своїми знаннями і досвідом. Бажаєте досягати нових вершин? Бути успішним? Підніматися по кар'єрних сходах? Відкрити свій бізнес? У будь-якій сфері потрібні грамотні та ефективні фахівці, консультанти, практики, які допоможуть втілити мрію в реальність. Я знаю шляхи, йдучи якими, Ваша компанія продовжить досягати успіхів і залишатися лідером на ринку. Через інформаційні вміння - до життєвого успіху!
Людмила Співакова
Академічний директор, ВС тренер вчителів англійської. CELTA / TYLEC сертифікований викладач англійської мови
Людмила СпіваковаАкадемічний директор, ВС тренер вчителів англійської. CELTA / TYLEC сертифікований викладач англійської мови
Відпрацювала більше 50 тренінгових сесій в якості наставника і тренера НУШ (проект Нова Українська школа), допомагаючи на практиці активізувати процеси, які кардинально змінюють світогляд на освіту в цілому та у нашій країні, зокрема. Імплементація міжнародних стандартів навчання, популяризація мовних сертифікатів Cambridge ESOL, впровадження білінгвальної освітньої моделі в сучасну школу - вважаю найважливішими досягненнями своєї професійної діяльності. В сучасних умовах стає надзвичайно важливим питання удосконалення професійної освіти та підвищення кваліфікаційних вимог до педагогів, що, в свою чергу, суттєво впливає на якість навчання підростаючого покоління.
Моя місія в проекті - допомогти майбутнім власникам реалізувати успішний бізнес в сфері білінгвальної системи навчання.
Віта Даценко
Методист дошкільної освіти.
Віта ДаценкоМетодист дошкільної освіти.
Мій девіз: крізь терни до зірок! Досвід роботи в дитячому садку на всіх посадах від вихователя, методиста до директора дитячого садка дає можливість аналізувати можливості і впровадження кращих методів і технологій взаємодії з персоналом, дітьми та їх батьками для досягнення максимально високих результатів у сфері дошкільної освіти. Маю дві вищі освіти: юридичну та педагогічну.
Ярослав Поганяйло
Маркетолог, Business Analyst, Project Manager Junior Української асоціації управління проектами, сертифікований партнер Google
Ярослав ПоганяйлоМаркетолог, Business Analyst, Project Manager Junior Української асоціації управління проектами, сертифікований партнер Google
Девіз: Немає нічого неможливого, просто бери і роби! Після отримання ступеня магістра за спеціальністю «Менеджмент проектів і консалтинг» почав активно розвиватися в напрямку маркетингу і продажів, вважаючи що саме ці знання допоможуть мені в здійсненні моїх цілей. Ще з дитинства любив бізнес-симуляції та в 2018 році здобув перемогу на Всеукраїнському бізнес-турнірі «Стратегія фірми 2018», тому перевершувати конкурентів - це для мене не просто робота, а справа принципів, які заряджають і мотивують. Темою приватного дошкільної освіти почав цікавитися ще на 5-тому курсі університету, побачивши в ній величезний потенціал для ринку України і в 2017 році переміг на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Економіка і управління підприємством» з темою «Оптимізація бізнес-моделі приватного дошкільного закладу». З «Active Child School» співпрацюю вже 4 роки, на даному етапі займаюся розробкою і просуванням нових проектів, які ми всією командою успішно реалізовуємо в «Навчальному центрі педагогів дошкільної освіти». Люблю виходити із зони комфорту ставлячи перед собою складні завдання. Завжди відкритий до нових ідей і комунікацій!
Альона Журавльова
Інтернет-маркетолог, фахівець з ведення соціальних мереж, трафік-менеджер
Альона ЖуравльоваІнтернет-маркетолог, фахівець з ведення соціальних мереж, трафік-менеджер
Мій девіз: «Покажіть мені свій Інстаграм, і я скажу хто ви!» Я працюю з соціальними мережами, розробляю і запускаю ефективні рекламні кампанії і проекти з навчання. Веду наші комерційні соціальні мережі і створюю імідж нашого бренду. Також активно розвиваю напрям коучингу. Мені це дуже близько, я люблю ділитися корисною інформацією, відповідати на питання і виступати на публіці. Найкрутіше в моїй роботі - постійне спілкування з цікавими людьми! Моя робота - це постійний креатив!
Анастасія Ходаковська
Art-директор, магістр сценічного мистецтва, організатор, сценарист, ідейний натхненник
Анастасія ХодаковськаArt-директор, магістр сценічного мистецтва, організатор, сценарист, ідейний натхненник
Мій девіз: В руках таланту все може стати прекрасним! Працюю над концепцією розвитку проектів приватних дитячих садків, створення атмосфери і впровадженню сучасних тенденцій в освіту дошкільнят. Поділюся досвідом, як організувати цікаві заняття, неймовірно яскраві свята і веселі івенти для дітей. Як розвивати емоційну чуйність, прищеплювати інтерес до мистецтва, доставляти радість, навчити слухати музику, співати, танцювати, грати на музичних інструментах. Створювати атмосферу свята на заняттях, щоб дітям дійсно було цікаво. Адже кожна дитина пізнає цей світ граючи. Свою місію бачу в допомозі майбутнім власникам бізнесу, створити ту неповторну атмосферу, яка не залишить байдужим жодного клієнта. Всі види мистецтв служать найбільшому з мистецтв - мистецтву жити на землі!
Відео про наші об'єкти